top of page

День перший

 

День перший. Відкриття. Жеребкування. Знайомство. Психологічний тренінг показав, що ми, конкурсанти, дуже схожі між собою. Найяскравіше враження першого дня:  жаль, що працювати доведеться окремо – разом ми були б прекрасною командою!

День другий

 

День другий. Презентація проектів. Виявляється неологізми – це страшенно цікаво і актуально. Беремося досліджувати.

День третій

 

День третій. Підготовка до конкурсного уроку: тексти, схеми, картинки, музика. Інтернет, хто , що і як пропонує зробити.  Що може бути цікавого у складних реченнях із сполучниковим та безсполучниковим зв’язком? Треба шукати…

День четвертий

 

День четвертий. Чужа гімназія, чужий клас, чужа дошка. Але діти свої. Це просто диво: здається, що знаю їх давно, спілкуватися легко і просто, бо у них в очах – вогники цікавості. І зовсім забуваєш, що у класі, крім дев’ятикласників, ще і серйозне високоповажне журі…

День п'ятий

 

День п’ятий. Підготовка до майстер-класу. Знову довгі подорожі інтернетом: хто, що і як пропонує зробити. Хочеться знайти щось своє, незвичайне, а ще, щоб усім було цікаво. Нехай це буде казка – добро має перемогти.

День останній

 

День останній. Невже це все? Здається, ми знайомі вже дуже давно. Нам цікаво бути разом, нам є про що поговорити. Обмінюємося номерами телефонів, щиро віримо, що обов’язково зустрінемося знову.

 

P.S. Особлива вдячність організаторам конкурсу, зокрема О.О. Кагало,  методистові науково-методичного центру гуманітарної освіти  та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету  імені Бориса Грінченка, та журі конкурсу на чолі з О.П. Глазовою, доцентом кафедри методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Саме ці люди змогли створити особливу атмосферу конкурсу: атмосферу щирості,  дружби та взаємопідтримки.

bottom of page